Výstava ISH Frankfurt 2019

Výstava ISH vo Frankfurte nad Mohanom v Nemecku je vo svete kúpeľní veľkou udalosťou. My..

Zobraziť príspevok

Výstava ISH Frankfurt 2019

Výstava ISH vo Frankfurte nad Mohanom v Nemecku je vo svete kúpeľní veľkou udalosťou. My sme boli pri tom, a preto vám chceme sprostredkovať naše dojmy, postrehy a nové trendy v ponuke.

Nepísaným pravidlom je, že výstavy poskytujú priestor na predstavenie noviniek. Nás zaujala napríklad nová séria nemeckého výrobcu KEUCO – Edition 90, ktorá sa vyznačuje kombináciou hranatých a oblých línií, či nová séria hlavových spŕch od svetoznámeho výrobcu Hansgrohe. Posúdenie necháme na vás 😊.
Všetky naše inšpirácie, ktoré sme na výstave načerpali, sa snažíme pretaviť do našej aktuálnej ponuky na predajni. Všimnite si napríklad nové série obkladov a dlažieb od výrobcu Villeroy & Boch – Jungle, Workshop, Aberdeen, Bellagio, Atlanta, Gateway či Lightplay, minimalistické a zároveň funkčné doplnky od výrobcov Keuco či Emco v nemeckej kvalite. Odlíšiť sa môžete batériami v inej povrchovej úprave, napríklad vo vzhľade kartáčovaného nerezu či v aktuálne trendovej čiernej. Už čoskoro budú k dispozícii na predajni aj mnohé z noviniek.