Rodinný dom – okres Medzilaborce

Fotografie poskytnuté zákazníkom po rekonštrukcii kúpeľne v rodinnom dome – minimalizmus, funkčnosť a nadčasový dizajn..

Zobraziť príspevok

Rodinný dom – okres Medzilaborce

Fotografie poskytnuté zákazníkom po rekonštrukcii kúpeľne v rodinnom dome – minimalizmus, funkčnosť a nadčasový dizajn

LUXUS A KVALITA NA DOSAH RUKY
Kúpeľňa je ladená v kontrastnom dizajne mramoru tmavosivej a krémovej farby, ktorá v spojení s denným a umelým svetlom odrážajúcim sa od lesklých obkladov vytvára v kúpeľni vyváženú harmóniu.
Obklad od prémiového talianskeho výrobcu Supergres v kombinácii s dlažbou v dekore dreva od nemeckého výrobcu Villeroy&Boch je spojením nadčasovej elegancie mramoru s teplými tónmi dreva. Závesná toaleta Villeroy&Boch so špeciálnym typom okraja DirectFlush, ktorý umožňuje splachovanie celého vnútorného priestoru misy bez vystrekovania vody, sa stáva nepostrádateľnou súčasťou domácnosti vďaka bezproblémovému čisteniu a elegantným tvarom.
Nábytok rovnakej značky je zárukou kvality a trvácnosti, ktorá je v náročnejšom vlhkom prostredí nevyhnutná.
Podomietkové riešenie batérií s produktmi od nemeckých výrobcov Hansgrohe a Keuco je kombináciou minimalistického štýlu a priestorového komfortu zároveň. Výsledný dojem umocňujú kvalitné doplnky značky Keuco.
Týmto výberom náš zákazník dosiahol všetko, čo charakterizuje modernú kúpeľňu – minimalizmus, funkčnosť a nadčasový dizajn.

Realizácia: 2018