Kuchynské drezy SCHOCK Mono – kombinácia funkčnosti a dizajnu

Kombinácia funkčnosti a dizajnu, ktorou sa vyznačuje séria kuchynských drezov SCHOCK Mono, robí z tejto série jednu..

Zobraziť príspevok

Kuchynské drezy SCHOCK Mono – kombinácia funkčnosti a dizajnu

Kombinácia funkčnosti a dizajnu, ktorou sa vyznačuje séria kuchynských drezov SCHOCK Mono, robí z tejto série jednu z najobľúbenejších v portfóliu spoločnosti SCHOCK, ktorá je renomovaným nemeckým výrobcom kuchynských drezov, vodovodných batérií a príslušenstva. V snahe vyhovieť individuálnym potrebám zákazníkov v oblasti kuchynského vybavenia výrobca stále prináša ďalšie varianty drezov, aby sortiment pokrýval čo možno najviac požiadaviek. V dobe, keď veľa ľudí zápasí s problémami obmedzeného životného priestoru, hľadá mnoho zákazníkov optimálne riešenia aj pre malé kuchyne. Model Mono D-100XS z prémiového materiálu CRISTADUR® s priestorovo úspornými rozmermi 780 x 510 mm (pre skrinky od 60 cm) je ideálnym riešením pre splnenie takýchto požiadaviek. Mono N-100S (490 x 510 cm) vstupuje do portfólia 2017 ako dodatočný model s jedným umývadlom pre priestorovo úsporné kuchynské vybavenie moderných mestských bytov.
Kľúčovým trendom v oblasti drezov sú však veľké drezy. Našou odpoveďou na tieto trendy sú drezy Mono D-100L a Mono D-175. Veľké umývadlá v týchto nových modeloch poskytujú dostatočný priestor aj na veľké hrnce, panvice a iný riad. Séria Mono teraz obsahuje taktiež klasický 2-umývadlový model. Tento drez sa pýši rozmermi 860 x 500 mm, ktoré ponúkajú bohatý priestor, ktorý v kuchyni umožňuje kreatívne sa realizovať, a drez sa tak stáva nenahraditeľným praktickým pomocníkom. Drez je možné zabudovať k pracovnej doske alebo pod ňu.

CRISTADUR® je v oblasti granitových drezov vysoko pokrokový materiál. Obsahuje viac ako 80 % kremenných pieskov, 5 % keramických farbív a približne 15 % akrylu ako spojiva. Vďaka nanoštruktúre je povrch drezov až hodvábne hladký na dotyk, a preto sa ľahko udržiava. Pritom je odolný ako keramika, hoci na rozdiel od keramiky nie je krehký, keďže celá vrstva je z rovnakého materiálu. Materiál prešiel aj testami porovnania materiálov na veľkú záťaž  v laboratóriách nemeckého centra pre letectvo a astronautiku v Kolíne. Kvôli veľmi jemnej štruktúre sa vyznačuje aj vysokou odolnosťou voči škvrnám a používateľov si získava taktiež kvôli antibakteriálnym vlastnostiam zabezpečeným obsahom iónov striebra.

Prepstation – kuchynská inovácia roka 2017

Prepstation – nová dimenzia kuchynských drezov SCHOCK bola ocenená titulom „Kuchynská inovácia roka® 2017“. Prepstation si získal fanúšikov – a aj toto ocenenie– vďaka svojmu výnimočnému základnému konceptu, ktorý svojím 1 a ½ drezom a škálou príslušenstva na mieru napomáha celému procesu prípravy a varenia čerstvého jedla a premieňa celú „mokrú“ zónu na multifunkčný pracovný priestor pre akékoľvek kulinárske kúsky. Komisia odborníkov a takisto aj spotrebitelia považujú túto inováciu za skutočnú revolúciu v kuchyni. Obe skupiny oceňujú precízny dizajn drezu. Viac informácií ohľadom tohto produktu získate u predajcu.

Drezy značky SCHOCK sa okrem materiálu CRISTADUR® vyrábajú aj z materiálu CRISTALITE® či z karbónu a sú dostupné aj v rôznych iných rozmeroch, vyhotoveniach a farebných prevedeniach.

Vzorky týchto drezov či obklady alebo dlažbu do kuchyne si môžete pozrieť aj v našej predajni.