Rodinný dom – okres Humenné – Komfort a maximálne využitie priestorových možností

Absolútna harmónia… V tomto prípade zákazníci stavili na sériu v štýle vintage – Warehouse od..

Zobraziť príspevok

Rodinný dom – okres Humenné – Komfort a maximálne využitie priestorových možností

Absolútna harmónia…


V tomto prípade zákazníci stavili na sériu v štýle vintage – Warehouse od prémiového nemeckého výrobcu Villeroy & Boch, ktorá je inšpirovaná betónovým povrchom zakomponovaným do mestskej architektúry s efektom opotrebovanosti a vyhrala aj ocenenie German Design Award. Vďaka priestrannej ploche v tejto kúpeľni mohol v tomto prípade maximálne vyniknúť výrazný dekor.

Súlad farieb tu vyniká vďaka dokonalému využitiu priestorových možností. Každý prvok, či už je to toaleta, umývadlo so skrinkou či batérie, je sám osebe nápadný aj kvôli tomu, že priestor nie je zahltený množstvom drobností, ktoré v kúpeľni potrebujeme. Tie sú poruke v skrinke pod umývadlom, vysokej skrinke aj zabudovanej zrkadlovej skrinke, ktoré spolu poskytujú množstvo úložného priestoru. Stavili sme na osvedčených výrobcov Villeroy & Boch a Keuco. Radiátor, ktorý sa sofistikovane vyníma vedľa toalety, je z dizajnovej série Metropolitan Spa od švajčiarskeho výrobcu Zehnder.

P.S. Všimli ste si, ako domáca pani kombináciou farieb nábytku a radiátora ladiacou s obkladmi a dlažbou a v neposlednom rade siahnutím po oranžovo-modrej kombinácii farby uterákov ladiacej s dekorom dlažby vyčarila absolútnu symetriu? Ako vystrihnuté z katalógu 🙂

Realizácia: 2019