CERSAIE 2016

Pred pár mesiacmi sa skončila výstava CERSAIE 2016 v Bologni. Na tomto medzinárodnom veľtrhu, na..

Zobraziť príspevok

CERSAIE 2016

Pred pár mesiacmi sa skončila výstava CERSAIE 2016 v Bologni. Na tomto medzinárodnom veľtrhu, na ktorom najvýznamnejší svetoví výrobcovia keramických obkladov a kúpeľňového vybavenia predstavili novinky pre rok 2017 sme nesmeli chýbať, aby sme Vám mohli priniesť tie najnovšie trendy v oblasti kúpeľní a interiérov.

Tento rok prezentovalo na ploche 156.000m2 svoje výrobky 852 vystavovateľov z 43 krajín sveta. Z najznámejších možno spomenúť Villeroy Boch, Marazzi, Supergres, IBERO, ABK, Aparici, Casalgrande Padana, Rako, LOVE, FAP, Panaria a mnoho ďalších.

I nasledujúci rok sa bude niesť v znamení prírodných materiálov, ktoré výrobcovia doplnili o materiály s textúrou tkanín, či tapiet. Nechýbali ani extravagantné kúsky pre tých odvážnejších. Výrobcovia predstavili mnoho nových dizajnov dreva, betónu, mramoru, či metalických kovov rôznych veľkostí a tvarov. Najväčšie z nich majú veľkosť až 1x3m a hrúbku od 3mm, čo umožňuje ľahšiu manipuláciu a pokládku. Musíme tiež pochváliť prístup zástupcov jednotlivých firiem, ktorí nám venovali veľa svojho času a odpovedali na všetky naše otázky.